- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси HM 0451 AIDA JAPAN
- ›
- Ексцентрични преси HM 0451 AIDA JAPAN C2-11 (2)
Ексцентричен натиснете HM 0451 AIDA JAPAN C2-11 (2)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Индия |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Инвентарен номер | HM 0451 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 99.8 t |
| Дължина на долната работната маса | 1780 mm |
| Широчина на долната работната маса | 680 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 20 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 180 mm |
| Корекция на плъзгача | 90 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)







































