- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси JELSINGRAD
- ›
- Ексцентрични преси JELSINGRAD EPU-160
Ексцентричен натиснете JELSINGRAD EPU-160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Словакия |
| област | Bratislavský kraj |
| Година на производство | 1982 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 210525 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 160 t |
| Дължина на долната работната маса | 1000 mm |
| Широчина на долната работната маса | 700 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 40 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 60 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Корекция на плъзгача | 100 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 400 mm |
| Дебелина на опорния плоча | 100 mm |
| Консумация на мощност | 13 kW |
| Налягане на сгъстения въздух | 4.2 MPa |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 2360 mm |
| Широчина машина | 1250 mm |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Adjustable брой инсулти | |
| Регулируема височина на работната маса | |
| Пневматичен съединител | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |










































