- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси KAISER
- ›
- Ексцентрични преси KAISER V 100 W / 1300
Ексцентричен натиснете KAISER V 100 W / 1300
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дължина на долната работната маса | 1200 mm |
| Широчина на долната работната маса | 800 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 40 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 240 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Корекция на плъзгача | 80 mm |
| Консумация на мощност | 30 kW |
| Височина Machine | 3700 mm |
| Дължина Machine | 3100 mm |
| Широчина машина | 2100 mm |
| Тегло на машината | 20 t |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Фидер | |
| Преса за изправяне | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |














































