- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси LEGNANI
- ›
- Ексцентрични преси LEGNANI T.30 FACSV
Ексцентричен натиснете LEGNANI T.30 FACSV
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Thüringen |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 30 t |
| Дължина на долната работната маса | 610 mm |
| Широчина на долната работната маса | 370 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 200 mm |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 17 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 100 mm |
| Височина Machine | 2300 mm |
| Дължина Machine | 1020 mm |
| Широчина машина | 1300 mm |
| Тегло на машината | 2.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































