- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси Müller
- ›
- Ексцентрични преси Müller PDE 100 RF-HK
Ексцентричен натиснете Müller PDE 100 RF-HK
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6682 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 55 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 330 mm |
| Консумация на мощност | 11 kW |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 2200 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
| Тегло на машината | 7.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SIMATIC | |
| Техническа документация | |




















































