- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси MABU
- ›
- Ексцентрични преси MABU 50 VP
Ексцентричен натиснете MABU 50 VP
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Thüringen |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 50 t |
| Дължина на долната работната маса | 460 mm |
| Широчина на долната работната маса | 580 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 400 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 6 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 60 mm |
| Консумация на мощност | 4 kW |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































