- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси MINSTER
- ›
- Ексцентрични преси MINSTER 5 SS
Ексцентричен натиснете MINSTER 5 SS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 40.8 t |
| Дължина на долната работната маса | 711.2 mm |
| Широчина на долната работната маса | 457.2 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 215.9 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 90 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 25.4 mm |
| Корекция на плъзгача | 63.5 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 311.2 mm |
| Височина Machine | 3073.4 mm |
| Дължина Machine | 2032 mm |
| Широчина машина | 1574.8 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |

















































