- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси MUELLER
- ›
- Ексцентрични преси MUELLER 150 R AMP
Ексцентричен натиснете MUELLER 150 R AMP
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Bayern |
| Година на производство | 1962 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 150 t |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 350 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 50 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 180 mm |
| Корекция на плъзгача | 65 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































