- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси TACI ARRASATE
- ›
- Ексцентрични преси TACI ARRASATE RN 60 TNS
Ексцентричен натиснете TACI ARRASATE RN 60 TNS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 60 t |
| Дължина на долната работната маса | 1000 mm |
| Широчина на долната работната маса | 700 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 40 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 90 mm |
| Корекция на плъзгача | 65 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 325 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |










































