- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси USI CLEARING
- ›
- Ексцентрични преси USI CLEARING 75 TON O.B.I.
Ексцентричен натиснете USI CLEARING 75 TON O.B.I.
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1969 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 68 t |
| Дължина на долната работната маса | 914.4 mm |
| Широчина на долната работната маса | 635 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 330.2 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 40 1/min |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 101.6 mm |
| Корекция на плъзгача | 76.2 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 400.1 mm |
| Височина Machine | 3276.6 mm |
| Дължина Machine | 1752.6 mm |
| Широчина машина | 1676.4 mm |
| Тегло на машината | 6.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |























































