- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси ZEULENRODA
- ›
- Ексцентрични преси ZEULENRODA PED 63.4
Ексцентричен натиснете ZEULENRODA PED 63.4
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Thüringen |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 63 t |
| Дължина на долната работната маса | 800 mm |
| Широчина на долната работната маса | 600 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 135 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 8 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Корекция на плъзгача | 70 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 560 mm |
| Консумация на мощност | 12 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































