- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice LE 160 C
Ексцентричен натиснете ZTS Kosice LE 160 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 163.2 t |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 50 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Корекция на плъзгача | 100 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 450 mm |
| Дебелина на опорния плоча | 100 mm |
| Търсенето на сгъстен въздух (в един цикъл) | 0 dm3 |
| Налягане на сгъстения въздух | 0.5 MPa |
| Диаметър на отвора в работната маса | 290 mm |
| Височина Machine | 2587 mm |
| Дължина Machine | 2310 mm |
| Широчина машина | 1270 mm |
| Тегло на машината | 10.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Spring ежектор | |
| Контрол Foot | |
| Adjustable брой инсулти | |
| Техническа документация | |


























































