- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice LE 160 C
Ексцентричен натиснете ZTS Kosice LE 160 C
| Нетна цена | 16022 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Механични преси ZTS Kosice › |
| Производител | ZTS Kosice › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 160 t |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 30 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 50 1/min |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 20 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Корекция на плъзгача | 100 mm |
| Височина Machine | 2590 mm |
| Дължина Machine | 2310 mm |
| Широчина машина | 1270 mm |
| Тегло на машината | 10.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































