- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- Ексцентрични преси
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice
- ›
- Ексцентрични преси ZTS Kosice LEK 160
Ексцентричен натиснете ZTS Kosice LEK 160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на долната работната маса | 1000 mm |
| Широчина на долната работната маса | 750 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от рамката на оста на плъзгача) | 355 mm |
| Минимална дължина на плъзгача ход | 25 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 160 mm |
| Корекция на плъзгача | 100 mm |
| Максималното разстояние между масата и плъзгача (в долно положение на плъзгача) | 455 mm |
| Консумация на мощност | 11 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |













































