- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Прободни свредлата
- ›
- Прободни свредлата CMA
- ›
- Прободни свредлата CMA TRD 38 CNC 3000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 38 mm |
| Дължина на работната маса | 3000 mm |
| Ширина на работната маса | 725 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2500 1/min |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 416.7 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 80 mm/s |
| Мощност на шпиндела диск | 22.5 kW |
| Тегло на машината | 4.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Докосването на главата | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |













































