- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове DORRIES
- ›
- Повратни и фрезови центрове DORRIES VCE 180
Завъртане и смилането център DORRIES VCE 180
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 1135 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1800 mm |
| Максимален диаметър на завой | 2200 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 1500 mm |
| Брой на превръщането вретена | 1 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 15 kW |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 45 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 1350 1/min |
| Тегло на заготовката в патронника (макс) | 12000 kg |
| Брой инструменти в списанието | 16 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| Измерване сонда за заготовките | |
| Измерване сонда за инструменти | |
| Водени Tools | |
| Техническа документация | |













































