- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове HWACHEON
- ›
- Повратни и фрезови центрове HWACHEON T2-2T
Завъртане и смилането център HWACHEON T2-2T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2013 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 519.9 mm |
| Максимален диаметър на завой | 459.7 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 245.1 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 30 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 30 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 14.9 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Брой инструменти кули | 2 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Максимална мощност на фрезоване вретено | 7.5 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Oi-TD | |
| Chip транспортер | |
| C-ос синхронен | |
| Ордината | |
| Liquid система за охлаждане | |

















































