- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове MAS
- ›
- Повратни и фрезови центрове MAS MULTICUT 500i S
Завъртане и смилането център MAS MULTICUT 500i S
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | CNC стругове и стругове центрове MAS › |
| Производител | MAS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8953 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 16000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 690 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 370 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3500 1/min |
| Дължина на струга | 5400 mm |
| Ширина на струг | 3950 mm |
| Височина на струг | 3760 mm |
| Тегло на струг | 22 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































