- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове MAZAK
- ›
- Повратни и фрезови центрове MAZAK MULTIPLEX 610
Завъртане и смилането център MAZAK MULTIPLEX 610
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 420.1 mm |
| Максимален диаметър на завой | 350 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 199.9 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 24 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 24 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 14.9 kW |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 35 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Брой инструменти кули | 2 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Тегло на струг | 6.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL T 32-6 | |
| Bar фидер | |
| Хидравличен патронник | |
| Collet патронник | |
| Техническа документация | |




















































