- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове MIKRON
- ›
- Повратни и фрезови центрове MIKRON HSM 700
Завъртане и смилането център MIKRON HSM 700
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Treviso |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Гаранция 6 месеца |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 450 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 700 mm |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 0 m/min |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 42000 1/min |
| Брой инструменти в списанието | 12 бр |
| Брой на синхронни оси | 3 бр |
| Обща консумация на мощност | 28 kW |
| Тегло на струг | 6.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































