- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA MACTURN 250 W
Завъртане и смилането център OKUMA MACTURN 250 W
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Colorado |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1439.9 mm |
| Максимален диаметър на завой | 530.1 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 500.4 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 30 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 40 m/min |
| Брой на превръщането вретена | 2 бр |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Брой инструменти в списанието | 44 бр |
| Максимална дължина на пътуване в Y-ос | 160 mm |
| Дължина на струга | 2540 mm |
| Ширина на струг | 3820.2 mm |
| Височина на струг | 2899.9 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| OSP E 100 L | |
| Chip транспортер | |
| Хидравличен патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |













































