- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA MULTUS B 300 C
Завъртане и смилането център OKUMA MULTUS B 300 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 899.9 mm |
| Максимален диаметър на завой | 450.1 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 579.9 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 14.9 kW |
| Диаметър на отвора на шпиндела повратна | 78.7 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 50 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3800 1/min |
| Максимална мощност на фрезоване вретено | 11.2 kW |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P 200 L | |
| Chip транспортер | |
| Liquid система за охлаждане | |





















































