- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA MULTUS B200-W
Завъртане и смилането център OKUMA MULTUS B200-W
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2009 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 750 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 500 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 40 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 40 m/min |
| Брой на превръщането вретена | 7 бр |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 50 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 12000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 40 бр |
| Максимална дължина на пътуване в Y-ос | 160 mm |
| Тегло на струг | 17.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Chip транспортер | |
| Техническа документация | |




































































