- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA
- ›
- Повратни и фрезови центрове OKUMA Multus U4000
Завъртане и смилането център OKUMA Multus U4000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 2100 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 695 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 15 kW |
| Диаметър на отвора на шпиндела повратна | 140 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4200 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 80 бр |
| Максимална дължина на пътуване в Y-ос | 300 mm |
| Subspindle мощност | 11 kW |
| Максимална скорост subspindle | 12000 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P300S-H | |














































































