- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове
- ›
- Повратни и фрезови центрове WFL-MILLTURN
- ›
- Повратни и фрезови центрове WFL-MILLTURN M 120 x 3000
Завъртане и смилането център WFL-MILLTURN M 120 x 3000
| Категория | CNC стругове и стругове центрове WFL-MILLTURN › |
| Производител | WFL-MILLTURN › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 1987 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 3000 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1230 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 920 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел (завъртане) | 60 kW |
| Диаметър на отвора на шпиндела повратна | 165 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 6 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 1600 1/min |
| Максимална мощност на фрезоване вретено | 55 kW |
| Брой инструменти в списанието | 108 бр |
| Максимална дължина на пътуване в Y-ос | 650 mm |
| Максимална скорост на въртене на задвижвания инструмент | 3200 1/min |
| Дължина на струга | 15700 mm |
| Ширина на струг | 6400 mm |
| Височина на струг | 4000 mm |
| Тегло на струг | 39 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D | |
| Chip транспортер | |
| Ордината | |















































