- UniMachines
- ›
- Лабораторни машини
- ›
- Машини за измерване на
- ›
- Машини за измерване на DEA
- ›
- Машини за измерване на DEA DELTA 4508
Измервателна машина DEA DELTA 4508
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 5500 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 2750 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 1500 mm |
| Височина Machine | 4200 mm |
| Дължина Machine | 8000 mm |
| Широчина машина | 4500 mm |
| Тегло на машината | 20 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Компютърен контрол | |
| Computer със софтуер за научни изследвания | |











































