- UniMachines
- ›
- Лабораторни машини
- ›
- Машини за измерване на
- ›
- Машини за измерване на STIEFELMAYER
- ›
- Машини за измерване на STIEFELMAYER SYSTEM C-160
Измервателна машина STIEFELMAYER SYSTEM C-160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 1850 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1000 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 1200 mm |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































