- UniMachines
- ›
- Лабораторни машини
- ›
- Машини за измерване на
- ›
- Машини за измерване на ZEISS
- ›
- Машини за измерване на ZEISS PMC 850 DCC CMM
Измервателна машина ZEISS PMC 850 DCC CMM
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 838.2 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 711.2 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 609.6 mm |
| Височина Machine | 2641.6 mm |
| Дължина Machine | 1701.8 mm |
| Широчина машина | 1905 mm |
| Тегло на машината | 4.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| ZEISS C 90 | |















































