Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 64 mm |
| Отвор на шпиндела | 29 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 27 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3750 1/min |
| Дължина на струга | 2000 mm |
| Ширина на струг | 1000 mm |
| Височина на струг | 1800 mm |
| Тегло на струг | 1.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Охладителна система | |
| Техническа документация | |










































