- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Изправена стругове
- ›
- Изправена стругове WEILER
- ›
- Изправена стругове WEILER LZ 330
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1960 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 140819 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 800 mm |
| Максимален диаметър на завой | 330 mm |
| Отвор на шпиндела | 38 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 24 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2800 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| Quick пост инструмент промяна | |











































