- UniMachines
- ›
- Ламарина линии
- ›
- Изправяне на машини
- ›
- Изправяне на машини SCHLEICHER
- ›
- Изправяне на машини SCHLEICHER WV-SYS-160-650
Изправяне на машина SCHLEICHER WV-SYS-160-650
| Нетна цена | 6866 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| адрес | Górecka 83 |
| Град | WROCŁAW |
| Пощенски код | 54-060 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 601793907 |
| Категория | Ламарина линии SCHLEICHER › |
| Производител | SCHLEICHER › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | PODAJNIK WALCOWY DO BLACHY SCHLEICHER |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална ширина на ламарината | 650 mm |
| Минимална дебелина на ламарината | 1 mm |
| Максимална дебелина на ламарината | 6 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Roller конвейер | |


















































