- UniMachines
- ›
- Ламарина линии
- ›
- Изправяне на машини
- ›
- Изправяне на машини VEB BLEMA GOTHA
- ›
- Изправяне на машини VEB BLEMA GOTHA UBR 18X2000/1-10xW
Изправяне на машина VEB BLEMA GOTHA UBR 18X2000/1-10xW
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална ширина на ламарината | 2000 mm |
| Минимална дебелина на ламарината | 15 mm |
| Максимална дебелина на ламарината | 20 mm |
| Изправяне на скоростта | 10 m/min |
| Тегло на машината | 23.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |




















































