- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD 160.750 Unilog B6P
Инжектиране пластмаси формоване машина BATTENFELD 160.750 Unilog B6P
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Шприц машини BATTENFELD › |
| Производител | BATTENFELD › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2016 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7151 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 163.2 t |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 570 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 520 mm |
| Дължина Machine | 5000 mm |
| Широчина машина | 1650 mm |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Тегло на машината за инжекционно формоване | 7.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































