- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD HM 6500/5400
Инжектиране пластмаси формоване машина BATTENFELD HM 6500/5400
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 650 t |
| Капацитет Injection | 3338 cm3 |
| Тегло Injection | 3038 g |
| Максималното разстояние между плочите за монтиране на матрицата | 2200 mm |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 1400 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 1400 mm |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 1000 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 1000 mm |
| Диаметър на шнека | 100 mm |
| Максимално налягане на впръскване | 161.2 MPa |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































