- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BOLE
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BOLE 30 EKH
Инжектиране пластмаси формоване машина BOLE 30 EKH
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2021 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6497 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 300 t |
| Капацитет Injection | 890 cm3 |
| Тегло Injection | 819 g |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 1250 mm |
| Дължина на изхвърлящата ход | 190 mm |
| Диаметър на шнека | 60 mm |
| Максимално налягане на впръскване | 184 MPa |
| Дължина Machine | 6300 mm |
| Широчина машина | 1700 mm |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Тегло на машината за инжекционно формоване | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |






















































