- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване DESCO
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване DESCO FSP 1000 K
Инжектиране пластмаси формоване машина DESCO FSP 1000 K
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 1700 mm |
| Височина Machine | 2400 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |















































