- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване NIIGATA
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване NIIGATA ELECTRIC MD 200 SIV
Инжектиране пластмаси формоване машина NIIGATA ELECTRIC MD 200 SIV
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 181.4 t |
| Тегло Injection | 413.9 g |
| Минимално разстояние между плочите за монтаж на мухъл | 199.9 mm |
| Максималното разстояние между плочите за монтиране на матрицата | 500.1 mm |
| Дължина на хода на плесен инжектиране | 450.1 mm |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 769.9 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 769.9 mm |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 530.1 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 530.1 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |
| Контрол на CNC | |












































