- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване PONAR ŻYWIEC
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване PONAR ŻYWIEC UT-090 H
Инжектиране пластмаси формоване машина PONAR ŻYWIEC UT-090 H
| Нетна цена | 13687 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Шприц машини PONAR ŻYWIEC › |
| Производител | PONAR ŻYWIEC › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 90 t |
| Капацитет Injection | 106 cm3 |
| Максималното разстояние между плочите за монтиране на матрицата | 725 mm |
| Дължина на хода на плесен инжектиране | 500 mm |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 615 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 615 mm |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 420 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 420 mm |
| Мощност на ежектора | 3.4 t |
| Дължина на изхвърлящата ход | 125 mm |
| Диаметър на шнека | 30 mm |
| Дължина на винтовата Ходът | 150 mm |
| Максимално налягане на впръскване | 217.7 MPa |
| Дължина на хода на дюзата | 250 mm |
| Налягане сила на дюзата | 5.8 t |
| Налягане на хидравличната система | 17.5 MPa |
| Дължина Machine | 4500 mm |
| Широчина машина | 1400 mm |
| Височина Machine | 2000 mm |
| Тегло на машината за инжекционно формоване | 5.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MOOG-BUHL CNC | |
| Контрол на CNC | |
| Система Mold затваряне - хидравличен | |
| Automatic товарач за пластмасови гранули | |
| Cores | |
| Техническа документация | |





























































