- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване CINCINNATI
- ›
- Инструмент за шлифоване CINCINNATI MODEL 2
Инструмент мелница CINCINNATI MODEL 2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Minnesota |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 914.4 mm |
| Ширина на работната маса | 152.4 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 0.746 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 6442 1/min |
| Дължина Travel X-ос (ръка фуражи) | 406.4 mm |
| Дължина Travel Y-ос (ръка фуражи) | 254 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 152.4 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































