- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване DECKEL
- ›
- Инструмент за шлифоване DECKEL S 5
Инструмент мелница DECKEL S 5
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (ръка фуражи) | 190.5 mm |
| Дължина Travel Y-ос (ръка фуражи) | 99.1 mm |
| Дължина Travel Z-ос (ръка фуражи) | 325.1 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 99.1 mm |
| Височина Machine | 1803.4 mm |
| Дължина Machine | 889 mm |
| Широчина машина | 685.8 mm |
| Тегло на машината | 0.453592 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |

















































