- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване HENDEL KUBASCH
- ›
- Инструмент за шлифоване HENDEL KUBASCH WBV
Инструмент мелница HENDEL KUBASCH WBV
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Sachsen |
| Година на производство | 1962 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина Travel X-ос (ръка фуражи) | 250 mm |
| Дължина Travel Z-ос (ръка фуражи) | 50 mm |
| Обща консумация на мощност | 0.7 kW |
| Височина Machine | 1400 mm |
| Дължина Machine | 1000 mm |
| Широчина машина | 1000 mm |
| Тегло на машината | 0.33 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































