- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване KUHLMANN
- ›
- Инструмент за шлифоване KUHLMANN SU 2
Инструмент мелница KUHLMANN SU 2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Varese |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на шпиндела диск | 0.25 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 5500 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 100 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 50 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 20 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































