- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване PONAR WROCŁAW
- ›
- Инструмент за шлифоване PONAR WROCŁAW NUA 25
Инструмент мелница PONAR WROCŁAW NUA 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 915 mm |
| Ширина на работната маса | 135 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 5635 1/min |
| Максимално разстояние между центровете | 685 mm |
| Височина Center | 125 mm |
| Обща консумация на мощност | 0.55 kW |
| Височина Machine | 1325 mm |
| Дължина Machine | 1240 mm |
| Широчина машина | 1250 mm |
| Тегло на машината | 0.91 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Постоянен магнитен патронник | |
| Right задно седло | |
| Ляво задно седло | |
| Приложение за смилане лицето фреза | |
| Приложение за смилане дълги райбери | |
| Приложение за смилане страна-и в лице нож | |
| Приложение за смилане свредло | |
| Tool мнение мелница (вътрешен) | |
| Габарит Center | |
| Метални блокове (осведомеността) | |
| Ъглова въртящ вице | |
| Балансиране машина за статично балансиране на шлайфшайбата | |
| Разделяне на главата | |
| Устройство за праволинейни подравняване на шлайфшайбата | |
| Dust аспиратор | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |















































