- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване Stanko
- ›
- Инструмент за шлифоване Stanko 3D642E
Инструмент мелница Stanko 3D642E
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 900 mm |
| Ширина на работната маса | 140 mm |
| Височина Center | 125 mm |
| Максимална скорост на автоматична надлъжните подавания (Z-ос) | 450 m/min |
| Височина Machine | 1550 mm |
| Дължина Machine | 1830 mm |
| Широчина машина | 1940 mm |
| Тегло на машината | 1.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |

















































