- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Инструмент за шлифоване
- ›
- Инструмент за шлифоване WARNER SWASEY TACHELLA
- ›
- Инструмент за шлифоване WARNER SWASEY TACHELLA 4 M MULTI
Инструмент мелница WARNER SWASEY TACHELLA 4 M MULTI
| Категория | Шлифовъчни машини WARNER SWASEY TACHELLA › |
| Производител | WARNER SWASEY TACHELLA › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1974 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 901.7 mm |
| Ширина на работната маса | 130.2 mm |
| Дължина Travel X-ос (ръка фуражи) | 406.4 mm |
| Дължина Travel Y-ос (ръка фуражи) | 203.2 mm |
| Дължина Travel Z-ос (ръка фуражи) | 254 mm |
| Максимално разстояние между центровете | 558.8 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 254 mm |
| Височина Machine | 1219.2 mm |
| Дължина Machine | 1524 mm |
| Широчина машина | 1219.2 mm |
| Тегло на машината | 1.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |






















































