- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини FLOTT
- ›
- Колона пробивни машини FLOTT SB M2
Колона пробивна машина FLOTT SB M2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скучно диаметър | 23 mm |
| Максимална пътувания шпиндел | 100 mm |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 12 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 260 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3800 1/min |
| Дължина на работната маса | 340 mm |
| Ширина на работната маса | 280 mm |
| Дължина на основата | 160 mm |
| Ширина на основата | 880 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 75 kW |
| Височина Machine | 1782 mm |
| Дължина Machine | 420 mm |
| Широчина машина | 740 mm |
| Тегло на машината | 0.205 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































