- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини INTERKRENN
- ›
- Колона пробивни машини INTERKRENN KSB 3509 S
Колона пробивна машина INTERKRENN KSB 3509 S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 30 mm |
| Максимална пътувания шпиндел | 125 mm |
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 260 mm |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 125 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1850 1/min |
| Мощност на шпиндела диск | 2.2 kW |
| Обща консумация на мощност | 2.5 kW |
| Тегло на машината | 0.15 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Колан предаване на шпиндела диск | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |










































