- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини MSC
- ›
- Колона пробивни машини MSC 951240
Колона пробивна машина MSC 951240
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | HB-20222 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 254 mm |
| Максималното разстояние от оста на масата | 660.4 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 1168.4 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 9 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 150 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2200 1/min |
| Дължина на работната маса | 406.4 mm |
| Ширина на работната маса | 355.6 mm |
| Височина Machine | 1727.2 mm |
| Дължина Machine | 482.6 mm |
| Широчина машина | 914.4 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































