- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини WMW HECKERT
- ›
- Колона пробивни машини WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Колона пробивна машина WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 63 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 80 mm |
| Максималното разстояние от оста на масата | 710 mm |
| Дължина на работната маса | 630 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Обща консумация на мощност | 7.5 kW |
| Височина Machine | 3150 mm |
| Дължина Machine | 1200 mm |
| Широчина машина | 770 mm |
| Тегло на машината | 1.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |























































