- UniMachines
- ›
- Хобел машини
- ›
- Конусни зъбни машини
- ›
- Конусни зъбни машини HURTH
- ›
- Конусни зъбни машини HURTH ZSA 551
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Barcelona |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 8 mm |
| Minimal модул | 1 mm |
| Minimal диаметър на зъбното колело | 190 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 550 mm |
| Обща консумация на мощност | 2.2 kW |
| Тегло на машината | 6.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































